Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Syjamski czy maine coon?

zoolubni

Zwierzęta

Mój profil

Opis bloga

archiwum

  2016
  Styczeń
  2015
  Sierpień
  2014
  Listopad
  Wrzesień

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 8398 osób

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

mój avatar


zoolubni

Syjamski czy maine coon?

Mam nadzieję, że wszyscy się zgodzą - to znaczy chciałbym powiedzieć, iż perfekcyjny kot to taki, który niby jest piękny, wielce spokojny, to jednakowoż bądź co bądź potrafi gdy jest to wymagane ukazać każdemu swoją niezwykłą mądrość i żwawość. Takowymi kotami są właśnie maine coon! Trzeba przyznać, że kot mainecoon, pochodzi z USA, pod niemalże wszystkimi względami jest bardzo fajny. Osobiście myślę, że to ścisła czołówka jeśli już bawić się w zestawienie kotów.

Wiele osób zapytuje - niby co jest takiego niesamowitego w tych kotach syjamskich. No cóż, ciężko w sposób jednoznaczny powiedzieć, ponieważ powodów jest wiele. Z pewnością szanuję te koty za niezwykłą energiczność. Bo co jak co, lecz trudno nie docenić mojego zwierzaka! A zwłaszcza kot syjamski jest on mega przeze mnie szanowany, bo sprawia, że nawet bardzo nudny dzień nareszcie jest urokliwy - to znaczy mowa o tym, iż zasadniczo jest to najbardziej energiczny kot na świecie.


Głosuj (0)
zoolubni 21:42:48 22/01/2016 [Powrót] Komentuj